KARAKALEM PORTRE ÇİZİM BOYUTLARI ve ÜCRETLER

Hızlı sipariş ve ön bilgi için TIKLAYINIZ !

 KARAKALEM PORTRE SİPARİŞ AŞAMALARI


1- Fotoğraf Seçimi;

Çizdirmek istediğiniz fotoğraf yakından çekilmiş, çözünürlüğü yüksek ve net olması gerekmektedir. Yan tarafta çizime uygun fotoğraf örneği verilmiştir. Uygun olmayan fotoğraf dan çizim yapılmamaktadır.

En az 1 en fazla 7 fotoğraf seçip bize gönderebilirsiniz. En uygun fotoğrafı seçip size sunacağız. Sizde onay verdiğiniz taktirde, fotoğrafınız onaylanıp 2.aşamaya geçeceksiniz.

 

          Not: Sipariş vermek için telefonunuzdan WhatsApp veya e-posta aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz !

2- Siparişin Onaylanması Aşaması ; Çizdirmek istediğiniz fotoğrafı netleştirip onaylandıktan sonra, siparişiniz ile ilgili olarak detaylı bilgi size gönderilir. Sizin onayınız alınır ve size gönderdiğimiz hesap numarasına ücret ödemesini gerçekleştirdikten sonra kayıt alma aşamasına geçilir.

 

3- Sipariş Kayıt Aşaması ; Sipariş onaylanıp ücret ödemesi gerçekleştikten sonra kayıt alma aşamasına geçilir. Kayıt alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli aşama siparişinizin elden veya kargo ile teslimat aşamasının belirtilmesidir.

Elden teslim alacaksanız siparişinizi, Atölyemize gelip elden kayıt yaptırıp çizim ücretinin minimum % 30'unu kapora olarak verip kaydınızı gerçekleştirir ve sipariş teslimatında kalan ödemeyi yapıp çiziminizi teslim alabilirsiniz. Veya hesabımıza ücreti yatırıp kaydınızı gerçekleştirip çiziminizi elden atölyemizden teslim alabilirsiniz.

Sipariş kaydınızı oluşturmak için ; Ad Soyad - Adres ve Telefon bilginizi yazmanız yeterlidir.

Not: Elden yapılacak olan teslimatlarda adres bilgisi vermenize gerek yoktur.

 

Sipariş kaydınız tamamlandığında cep telefonunuza kayıt işlem bilgisini içeren bir SMS gönderilecektir. Bu sms herhangi bir telefon numarasından gönderilmez. Sistemimize kayıtlı olan SMS Sisteminden size otomatik olarak " MAVİDUSANAT " Başlıklı bir mesaj gönderimi yapılır. Kesinlikle çizim teslim alınıncaya kadar sms örneği silinmemelidir. Örnek SMS gönderimi sağ tarafta görsel olarak belirtilmiştir.

Not: Kargo ve elden teslimatlarda anlaşmış olduğumuz tarihten sonra gönderimi gerçekleşmiş olan tüm siparişlerde, çizim ücreti dahil olmak üzere resminizle beraber adresinize gönderim yapılır. Ödemiş olduğunuz ücretin tamamı elden veya vermiş olduğunuz banka hesabına tekrar gönderimi gerçekleştirilir. 

Tüm çizimleriniz Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenen " MAVİDÜŞ SANAT MERKEZİ " Bünyesinde ve garantisi altında yapılmaktadır.

Atolyemizin web sitesini ziyaret etmek için www.mavidussanat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

SMS ÖRNEĞİ

Kaydınız gerçekleştirildikten sonra telefonunuza gelen sipariş onay SMS bilgisi örneğidir.


 

4- Çizim Aşaması ; Kayıt sırasına göre siparişiniz sıraya alınır ve çizime başlanır. İlk aşama çizimin çizgisel olarak oluşturulmasıdır. Bu aşama tamamlandıktan sonra ince işcilik olarak yaptığımız, ışık, gölge ve tonlama aşaması uygulanır. Çizim tamamlandıktan sonra ise fotoğrafı çekilip vermiş olduğunuz telefona whatsApp aracılığı ile gönderilir.

Çizim aşama görseli sağ tarafta örnek olarak verilmiştir. Diğer görsellerimize ulaşmak için sitemizdeki " Fotoğraf&Video " bölümünden inceleyebilirsiniz.


 

5- Paketleme ve Çerçeve Aşaması ; Tamamlanmış ve sizin onayınız alınmış olan çiziminizi 2 ayrı iç içe geçmiş dosyalama ile paketliyoruz. 1.aşamada çizimin konulduğu amerikan bristol kağıdından tasarladığımız pakete yerleştiriyoruz. 2.aşamada ise kalın mukavva içine dosyayı koyup paketleme yapıyoruz. Çizimleriniz kesinlikle rulo içinde kargolama yapılmamaktadır. düz bir şekilde kıvrılmayacak şekilde paketlenmektedir.

Çerçeve ile yapılan teslimatlar sadece atölyemizde elden alınan çizimler için geçerlidir ve çizim boyutuna göre artı fiyat farkı oluşmaktadır. Bu fiyat çizim boyutuna göre farklılık göstermektedir. ilgili kişiden çerçeve ile ilgili fiyat alabilirsiniz.

Tüm siparişlerimiz sadece çizim ücretini kapsamaktadır. Kargo bedeli ve çerçeve fiyatı dahil değildir.

Not: Kargo ile ilgili teslimatlarda kesinlikle çerçeve yapılmamaktadır. Bunun sebebi kargo şirketleri gönderim esnasında kırılma ile ilgili herhangi bir garanti vermemektedirler. Sadece elden teslimatlarda belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır.

Paketleme aşaması ile ilgili video görseline ulaşmak için TIKLAYINIZ! ( Hazırlanmaktadır )

Çerçeve aşaması ile ilgili video görseline ulaşmak için TIKLAYINIZ! ( Hazırlanmaktadır )


 

6- Teslimat Aşaması ; Siparişiniz paketlendikten sonra anlaşılmış olan tarihte PTT Kargo veya Aras Kargo şubelerine teslim edilir. Siparişiniz karşı ödemeli olarak gönderilmektedir. Teslim edildikten sonra kargo fişi alınır ve kayıt dosyanıza eklenir. Fişin fotoğrafı çekilir ve size gönderilir.

Çiziminiz İzmir'e uzaklık derecesine göre minimum 1 işgünü maksimum ise 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Hafta içi teslimatlarda PTT Kargo, Hafta sonu ( Cumartesi ) Aras Kargo ile gönderim yapılmaktadır.


WhatsApp 0532 171 9788

0532 171 9788

 

mavidussanat@hotmail.com

 Gsm No: 0 532 171 9788 Telefon ( Atölye ) : 0 232 487 9255

ADRES : Vali Rahmi Bey Mahallesi 126 / 1 Sokak No: 1 / B Buca / İZMİR

           ( Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Karşısı )